Gdzie zorganizować szkolenie firmowe w Gdańsku?

Gdańsk to miasto, które cieszy się renomą i w którym, wiele firm otwiera swoje siedziby. Miasto prężnie się rozwija, zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i turystycznym.  Gdańsk jest pięknym, nadmorskim miastem, które przyciąga co roku tłumy turystów.

Organizując szkolenie firmowe, warto wybrać hotel biznesowy Gdańsk jest miastem turystycznym, więc jest tam wiele hoteli, czy pensjonatów. Wybierając miejsce pobytu wybierzmy takie, które spełni nasze oczekiwania.

Hotel Sadova, to hotel w centrum Gdańska, doskonały dla gości  przybywających w celach turystycznych, biznesowych czy rekreacyjnych. Dzięki temu, że w hotelu znajdują się przestronne, w pełni wyposażone sale konferencyjne, jest to doskonałe miejsce do zorganizowania szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego.

Warto wykorzystać wyjazd służbowy również do celów turystycznych, dlatego hotel biznesowy w Gdańsku sprawdzi się doskonale jako miejsce szkolenia firmowego. Po godzinach pracy można zregenerować siły zwiedzając miasto, czy spacerując po plaży. Atrakcyjna lokalizacja sprawi, że uczestnicy szkolenia znacznie chętniej będą się angażować w szkolenie.

Hotel Sadova to hotel biznesowy, jest wiec odpowiednio przygotowany, aby praca w nim była, jak najprzyjemniejsza. Wyciszone pokoje, z dużymi biurkami są gwarancją komfortowej pracy, a wygodne łóżka pozwolą odpocząć i zregenerować siły. Szybkie, bezpłatne łącze Wi-Fi zapewnią komfort pracy, nawet na wyjeździe służbowym. Specjalna oferta biznesowa daje spore korzyści uczestnikom szkoleń czy konferencji, wynajmującym również pokoje.

Po ciężkiej i wytężonej pracy można odpocząć w hotelowej części rekreacyjnej. Basen, sauna czy sala do fitnessu będzie doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Sporym atutem jest, że hotel oferuje parking zarówno podziemny jak i naziemny  dla 100 samochodów. Restauracja Papieroovka oferuje gościom hotelowym smaczne dania kuchni polskiej. Miła i profesjonalna obsług zagwarantuje wysoki standard usług i zadowolenie każdego gościa.

Organizując szkolenie czy konferencje biznesową wybierajmy miejsca godna zaufania, które dadzą nam gwarancję komfortu pracy i umożliwią odpoczynek. Warto wybrać hotel biznesowy jako miejsce szkolenia i mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie planem.

Dodaj komentarz