Impreza integracyjna na nartach

Imprezy firmowe to doskonały pomysł na wspólną rozrywkę. Pozwalają one na pogłębianie więzi pracowniczych.
Dla dobra firmy i pracowników warto od czasu do czasu pokusić się na organizację takiej imprezy integracyjnej. Jest to pewnego rodzaju nagroda, która daje satysfakcję i zachęca do dalszej efektywnej pracy.

Pomysłów na imprezę firmową jest mnóstwo, w okresie zimowym warto pokusić się na coś ekstremalnego i zorganizować imprezę integracyjną na nartach.

Fajny i oryginalny pomysł, za którym przemawia kilka mocnych argumentów:

  1. Nietypowy wyjazd służbowy. To to, co nakręca i daje radość pracowania w firmie, która organizuje takie niespodzianki. To co innego niż zamknięte w czterech ścianach spotkania biznesowe. Luźna impreza integracyjna dająca swobodę, a przede wszystkim pozwala na relaks.
  2. Imprezy integracyjne plenerowe wpływają na relacje między pracownikami. Ludzie są bardziej otwarci co pozwala na lepsze poznanie i pogłębienie więzi.
  3. Imprezy integracyjne na nartach przy pięknym widoku to frajda nawet dla dorosłych. Jeśli mają one integrować, to można to także zrobić na wspólnych nartach. Czemu nie? Zabawa polega na tym, że każdy z grupy przypinany jest do jednych nart i za pomocą wspólnego planu muszą jak najszybciej wykonać trasę i dotrzeć do mety. To dosadny przykład, jak świetnie bawić się na nartach. Indywidualne zjazdy i ściganie się na śniegu dają powody do łez ze śmiechu. To fantastyczna zabawa dla całej załogi.
  4. Wspólny grill, śpiewy i tańce po aktywnej narciarskiej imprezie. To okazja na długie rozmowy, na które nie ma czasu w pracy. Do tego góralska nuta i jadło. Syte jedzenie: kiełbaski, szaszłyki, kaszanki czy bigos są najlepsze po wysiłku na świeżym powietrzu.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, każda firma powinna kilka razy w roku organizować imprezy integracyjne. Zimą najlepiej zdecydować się na wyjazd na nartach, który jest doskonałą formą wypoczynku i integracji.

stok narciarski

Dodaj komentarz