Idealne kostiumy kąpielowe na plażę

modne stroje kąpieloweKoniec wakacji nie oznacza braku zainteresowania strojami kąpielowymi. Mimo tego, że za oknami temperatura spada, wciąż cieszą się one dużą popularnością, głównie ze względu na przeceny i jesienno – zimowe wojaże. Jakie kostiumy kąpielowe warto więc zabrać na (jesienną) plażę?

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

Jednoczęściowe stroje kąpielowe wbrew pozorom nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla puszystych. Są one znacznie wygodniejsze i bardziej praktyczne, szczególnie jeśli mamy zamiar dużo pływać.

Kostiumy kąpielowe dwuczęściowe

Popularne „dwuczęściówki” są oczywiście uwielbiane przez męską część plażowiczów, ale nie tylko odsłanianie jest ich mocną stroną. Idealnie nadają się one do opalania. Średnio zaś sprawdzają się, jeśli mamy zamiar dużo pływać.

Co warto zabrać na plażę w 2016 roku?

Wielu projektantów strojów kąpielowych, w roku 2016 inspiruje się… egzotycznymi motywami i żywymi kolorami. Najnowsze kostiumy kąpielowe bardzo często nawiązują do motywów afrykańskich czy też dalekowschodnich. Ogromną popularnością cieszą się również jednobarwne stroje kąpielowe a także kostiumy ozdobione szeregiem rozmaitych prążków i nadruków.

Stroje kąpielowe, które znajdziesz na https://www.barontex.pl/sklep/self-collection to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pań. Kostiumy zawirowały rynkiem i stały się jednymi z najbardziej wybieranych w tym sezonie. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co czyni je odpornymi na chlor i promieniowanie słoneczne UV. W bogatym asortymencie znajdują się stroje jednoczęściowe, w formie sukienki, bikini. Na pewno każda kobieta dobierze fason doskonale podkreślający jej atuty lub kryjący niedoskonałości.

Marka SELF czyli stroje kąpielowe na każdą sylwetkę!

Jeśli szukamy dobrych kostiumów kąpielowych  to na każdą sylwetkę, warto sprawdzić ofertę firmy SELF. Oferuje ona szereg modeli i krojów, które doceni każda kobieta.

Dodaj komentarz